|

Xbox 360 Flash Service
 Wij kunnen op vakkundige wijze uw Xbox360 aanpassen en flashen met de laatst beschikbare firmware. Alle Xboxen kunnen inmiddels bij ons worden aangeboden!
Na aanpassing heeft u vele extra mogelijkheden erbij waaronder het afspelen van Backups van uw games. U dient de console bij ons in de winkel aan te leveren. Prijs voor deze service is € 40,-
Voor onze bestaande klanten hebben wij update service mogelijkheid wat inhoudt dat wij de door ons eerder geflashte Xbox opnieuw flashen naar nieuwste firmware voor €20,- Inmiddels is de nieuwe LT firmware (Lite 1.7 versie 1.1) verschenen. iXtreme LT oftewel iXtreme Lite Touch is de opvolger van iXtreme 1.6 en 1.61. Omdat iXtreme LT zoveel mogelijk lijkt op de originele firmware wordt deze Lite Touch genoemd. Deze firmware heeft geen last van waves, dus eenmaal omgebouwd met iXtreme LT is altijd omgebouwd. De firmware werkt dus ook met toekomstige spellen.
Hoe zit het met Xbox Live?
Toen de eerste versie van iXtreme uitkwam was deze niet te ontdekken via Live. Men heeft 1,5 jaar op Live kunnen spelen met Backups en originelen. Toch heeft microsoft een klein foutje gevonden in iXtreme firmware. Daarom is nu Lite Touch in de maak. De Lite Touch firmware zorgt ervoor dat backups in de drive precies dezelfde data versturen naar de 360 als originelen in een originele drive. Dit zorgt ervoor dat de huidige checks via xbox live niet meer een omgebouwde xbox 360 detecteren.
Met deze firmware kan er weer veilig op Live gespeeld worden. U dient al uw spellen te controleren met abgx360 of deze gepatched zijn met splitvid en SS V2! Zijn ze dat niet dan loop u een groot risico op Live. Volgens de makers van de firmware is deze iXtreme firmware vrijwel identiek aan de originele Microsoft firmware.
Mocht het zo zijn dat u een lange tijd niet op Live heeft gezeten wegens het vele bannen dan is er alsnog een kans op een ban na het updaten van de firmware. Microsoft heeft een database waarin mogelijk staat opgeslagen dat u meerdere malen een backup spel heeft gespeeld. In dit geval heeft Microsoft niet de kans gehad uw xbox te bannen. Dit gebeurt dan alsnog na het updaten. Momenteel zijn er 4 verschillende DVD speler versies gezien in de Xbox 360. Je kunt deze op 2 manieren onderscheiden.
Manier 1: Als de dvd lade geopend is kun je zien welke het is. Zie plaatje hieronder.
 Manier 2: Als je de frontplate er afhaalt. Dit is het eenvoudigst, door je duim achter bij de USB te plaatsen en er hard aan te trekken. Je kunt op het volgende plaatje zien welke het is. (zie tabel hieronder)

| Samsung | Hitachi | BenQ | LiteOn |  |  |  | | Rode draad | Zwart plastic kapje | Witte draad | Gele draad |
Wij flashen de laaste fimware van iXtreme in de DVD drive! Op dit moment zijn onderstaande laatste firmwares actueel: Hitachi : iXtreme 1.51 Benq : iXtreme LT 1.7 versie 1.1 Samsung : iXtreme 1.61 Lite-On : iXtreme LT 1.7 versie 1.1 Aangezien de laatste tijd veel vragen in de mail krijg over dat sommige spellen niet werken en andere wel, even een duidelijk verhaal over de verschillende waves en firmwares. Welke firmware speelt wat af?
Wave 2 Wave 3 Wave 4 Xtreme V V V iXtreme 1.5 of lager V X X iXtreme 1.51 V X X iXtreme 1.6 V V X iXtreme 1.61 V V V Hoe speel ik wave 3 of wave 4 spellen af op een iXtreme 1.5 of lager? De oplossing is het spellen te gaan patchen naar wave 2, maar let op hierdoor kan je niet meer veilig op Live gamen (Spel aanpassen = Ban van Live).
Voor een Hitachi DVD speler hoeft u niks te veranderen, deze leest standaard als wave 4 spellen. Voor alle andere DVD spelers kunt u de spellen patchen van wave 4 naar wave 3. Vergeet niet dat een spel aanpassen = een ban van Live.
Hoe speel ik wave 4 spellen af op een iXtreme 1.6? Nu is het mogelijk om de spellen aan te passen naar een wave 3 (zie hier boven), maar dan wordt je gebanned van Live. Een betere oplossing is gebruik maken van de activate.iso. Dit bestand moet u op een dual layer branden en dan geheel op laag 1 (als u hem brand met IMGburn, dan zou IMGburn ook aangeven dat de gehele ISO op 1 laag gebrand kan worden en of u dat ook wilt doen. Kies hiervoor dan ja). Zodra u de activate.iso heeft gebrand, stopt u deze in de Xbox 360 en start het filmpje op. Na ongeveer 10 seconden kunt u de DVD uit de Xbox 360 halen en het spel met wave 4 in de Xbox 360 doen en gaan spelen. Door deze methode kunt u nog wel gewoon op live gamen, alleen moet u wel zorgen dat de spellen stealth zijn. Dit omdat u doormiddel van de activate.iso de controle van de iXtreme 1.6 uitschakelt en de firmware dan niet meer controleert of de spellen stealth zijn. Kijk HIER voor de "how to do" film op youtube
|